کدتخفیف بلیط هواپیما خدمت جدیدی از پرواز24 بوده که در این مقاله قصد آموزش استفاده از آن را خواهیم داشت.

آموزش استفاده از کدتخفیف بلیط هواپیما

ابتدا مانند خرید های عادی اقدام به انتخاب پرواز و ورد به مرحله اسامی می نماییم

سپس همانند عکس زیر، بر روی گزینه: کدتخفیف دارم کلیک نموده تا گزینه آن فعال شود

آموزش استفاده از کد تخفیف بلیط هواپیما در پرواز24
کد تخفیف بلیط هواپیما در پرواز24

سپس کادر مربوطه فعال شده و میتوانید کد اختصاصی خود را درآن کادر وارد نمایید

آموزش استفاده از کد تخفیف بلیط هواپیما در پرواز24
کد تخفیف بلیط هواپیما در پرواز24

سپس همانند رزرو های عادی بر روی دکمه رزرو کلیک نمایید.درصورتی که کد وارد شده صحیح باشد، بدون هیچ خطایی رزرو شما به مرحله بعد خواهد رفت.

آموزش استفاده از کد تخفیف بلیط هواپیما در پرواز24
کد تخفیف بلیط هواپیما در پرواز24

در این مرحله خواهید دید که کد تخفیف بلیط هواپیمای شما با موفقیت در فاکتور لحاظ شده و مبلغ قابل پرداخت را تغییر خواهد داد.

پس از آن نیز میتوانید همانند سایر رزروها بر روی دکمه پرداخت کلیک نموده و ادامه فرایند خرید بلیط هواپیما را در سایت پرواز24 بصورت عادی پیگری نمایید.

 

لازم است در پایان نیز نکاتی در خصوص کدتخفیف بلیط هواپیما در سایت پرواز24 را متذکر شویم:

  • تمامی کدهایی که توسط همکاران ما در اختیارتان قرارخواهد گرفت یا قرارگرفته است، مشمول تاریخ انقضا بوده و تا تاریخ معینی قابلیت مصرف دارند. پیشنهاد میشود از همکاران پشتیبانی تاریخ انقضای کد اختصاصی خود را استعلام فرمایید.
  • برخی از کدها محدود به اعضای ویژه سایت بوده و برخی دیگر جنبه عمومی دارد. پس اگر از کدهای عمومی مانند: کدتخفیف اربعین، عید نوروز، ایام خاص و… در اختیار دارید، ورود به حساب کاربری قبل از خرید اهمیت چندانی نخواهد داشت. ولی اگر از کدهای کاربران ویژه و مشتریان خاص پرواز24 استفاده می نمایید، بهتر است قبل از استفاده از آن به حساب کاربری خود وارد شوید.
  • همانند تاریخ انقضا، کدهای تخفیف نیز تعداد قابل مصرف مشخصی دارند، این موضوع را نیز می توانید از تیم پشتیبانی پرواز24 استعلام فرمایید.
  • شایان توجه است که همه کد های تخفیف لزوما قابل استفاده در همه پروازها نیستند. برخی از کدهای تخفیف فقط برای پروازهای سیستمی تعریف شده اند. برخی دیگر نیز فقط برای پروازهای چارتر. اما تعدادی از کد های تخفیف نیز بر روی همه پروازها قابل مصرف هستند.

 

به شما افتخار میکنیم
تیم پشتیبانی پرواز24

5
  • قیمت ها
  • ساعت های پروازی
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)